Nawigacja

Kadra

 Dyrektor Szkoły- mgr Zenobia Witek

                          

                           - przyroda ( kl. IV, VI)

                           -biologia (kl. V, VII, VIII)

                           

 

 

         

 

  Kadra

 

  Abramczyk Anna- religia ( oddział przedszkolny,

                             

kl. I- VIII),  

                             wych. do życia w rodzinie (kl. IV-

                             VIII),edukacja plastyczna(kl. II- III)

                               
Alikowska Urszula- matematyka ( kl. IV- VIII),

                            technika ( kl. IV, V), zajęcia

                            techniczne (kl. VI),  wychowawca

                            kl. VIII

 

  Bigoraj Ilona-    psycholog,

                              doradztwo zawodowe (kl. VII- VIII)

 

  Boreczek Iwona- oddział przedszkolny ( 3-4 latki)

 

  Ciołek Ewelina - język polski (kl. IV- V), opiekun

                             świetlicy, wychowawca klasy IV

 

  Drewienkowska Barbara- język angielski 

                               (oddział przedszkolny, kl.I- VIII), 

                               wychowawca kl. V

  Gruba Robert-   edukacja dla bezpieczeństwa

                              ( kl. VIII), wiedza o społeczeństwie

                              (kl. VIII)

 

  Jastrzębska Sylwia- pedagog szkolny, logopeda,

                               muzyka, plastyka ( kl. IV- VII)

 Kalińska Klaudia -nauczyciel wspomagający w

                               oddziale przedszkolnym (5- 6 latki)

 

 Kołodziejczyk Agnieszka- język polski ( kl. VI- VIII),

                               historia ( kl IV, V, VII, VIII),

                               historia i społeczeństwo (kl. VI),

                               wychowawca kl. VII)

 Kucińska Justyna- chemia (kl. VII- VIII)

 

 Lipka Henryka- edukacja przedszkolna ( 5-6 latki)

                              wychowawca grupy przedszkolnej

                               

 Nastaj Małgorzata-edukacja wczesnoszkolna (kl. II),

                               zajęcia ruchowe ( kl. II- III),

                               edukacja muzyczna( kl. II-III),

                               wychowawca kl. II

                             

                            

 Pietrzela Halina- fizyka ( kl. VII- VIII)

                             

 Romańska Magdalena- edukacja wczesnoszkolna,

                               wychowawca kl. I, opiekun

                               biblioteki

 

 Suska Radosław -wychowanie fizyczne( kl. IV- VIII),

                               zajęcia rozwijające sprawność 

                               ruchową (kl. I, II),wychowawca

                               klasy VI

 

 Wachnik Ewelina-nauczyciel wspomagający w kl. V,

                              terapia pedagogiczna

 

 Witek Karolina- język  rosyjski ( kl. VII- VIII),

                              geografia ( kl. V, VII, VIII), opiekun

                              świetlicy

 

 Woźniak Anna- edukacja wczesnoszkolna -kl. III,

                             zajęcia komputerowe- kl. VI,

                             informatyka ( kl. IV, V, VII, VIII),

                             rewalidacja, wychowawca kl. III

                                      

 

                                 

 
 

 

 

                                                                                 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          

 

 

 

 

              

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Krzówce
    Krzówka 37
    21-413 Serokomla
  • 257555836

Galeria zdjęć