Nawigacja

Kadra

 Dyrektor Szkoły- mgr Zenobia Witek

                          

                           - przyroda ( kl. V, VI, VII)

                           - kółko biologiczne (kl. VII)

 

 

         

 

  Kadra

 

  Abramczyk Anna- religia ( kl. 0- VII),  

                             wych. do życia w rodzinie (kl. V, VI),

                             edukacja plastyczna, edukacja

                             muzyczna ( kl. I- II)

 

  Alikowska Urszula- matematyka ( kl. IV- VII), 

                              zajęcia komputerowe ( kl. V, VI),

                              informatyka ( kl. IV, VII),

                              zajęcia techniczne ( kl. V, VI),

                              technika ( kl. IV), przyroda

                              (klasa IV), zajęcia z wychowawcą

                              ( kl. VII)

 

  Bigoraj Ilona-    psycholog,

                              doradztwo zawodowe ( kl. VII)

 

  Boreczek Iwona-pomoc nauczyciela oddziału

                               przedszkolnego

 

  Delmaczyńska Anna-historia i społeczeństwo

                               ( kl. V, VI)

                               historia( kl. IV, VII)

 

  Drewienkowska Barbara- język angielski 

                               ( kl. 0- VII), 

                               zajęcia z wychowawcą)

 

  Jastrzębska Sylwia- pedagog szkolny, logopeda,

                               muzyka, plastyka ( kl. IV- VII)

 

 Kołodziejczyk Agnieszka- język polski ( kl. IV- VII),

                               zajęcia z wychowawcą ( kl. VI)

 

 Lipka Henryka- edukacja wczesnoszkolna ( kl. III),

                               biblioteka szkolna, wychowawca 

                               klasy III

 Nastaj Małgorzata-edukacja wczesnoszkolna (kl. I), 

                              wychowawca klasy I,

                              edukacja przedszkolna

 

 

 Pietrzela Halina-geografia ( kl. VII), fizyka ( kl. VII),

                              chemia ( kl. VII)

 

 Romańska Magdalena- edukacja przedszkolna- 

                              wychowawca oddziału

                              przedszkolnego

 

 Suska Radosław -wychowanie fizyczne( kl. III- VII),

                             gimnastyka korekcyjno- 

                            kompensacyjna(kl. 0- II)

                             wychowawca klasy V

 

 Wachnik Ewelina-nauczyciel wspomagający w kl. IV,

                             wczesne wspomaganie

 

 Walczewska Karolina- język  rosyjski ( kl. VII),

                             świetlica

 

 Woźniak Anna- edukacja wczesnoszkolna -kl. II,

                             zajęcia komputerowe- kl. II,

                             wychowanie fizyczne ( kl. I-II),

                             rewalidacja, wychowawca kl. II

                                      

 

                                 

 
 

 

 

                                                                                 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          

 

 

 

 

              

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Krzówce
    Krzówka 37
    21-413 Serokomla
  • 257555836

Galeria zdjęć